Fotogalerie

Bowlingový turnaj O pohár bowlingu Tremp 7.3.2015

Dne 7.3.2015 jsme pořádali bowlingový turnaj s názvem O pohár bowlingu Tremp.

Za plné účasti 16-ti přihlášených bojovníku a bojovnic, jsme rozehráli skvělý turnaj. Boje o finálovou skupinu byly bodově těsně vyrovnány a tak nechybělo i pár překvapení s vyřazením některých favoritů do skupiny B o umístění.

Finálová skupina A měla vyrovnané soupeře, kde o umístění na druhé a třetí místo rozhodl poslední desátý frejm. O vítězi však bylo rozhodnu už kolem osmého frejmu, kdy bylo jasné, že náskok vytvořený v prvních čtyřech frejmech (4x strike) se už soupeřům nepodaří dohnat.

Myslíme, že se nám turnaj vyvedl dle naších představ a všichni zúčastnění se dobře pobavili a byli spokojeni.

Těšíme se na další pořádané turnaje a vaší účast.

Výsledky:

1. místo Jelínek Jan

2. místo Tříska František

3. místo Vašíček Jarmil

Bowlingový turnaj smíšených párů 6.6.2015

V sobotu 6.6.2015 jsme hráli bowlingový turnaj smíšených párů. Do turnaje se přihlásilo sice jen pět párů, ale i tak byl turnaj vydařený. Herní systém si hráči pochvalovali a tak se všichni zúčastění bavili bowlingem celé dopoledne. Hráli jsme na 5 her, kde záleželo na součtu bodů z každé hry. Po odehrané čtvrté hře se dostali do trháku dva páry ( Věra s Jarmilem a Jiřka s Vladanem) s náskokem více jak 100 bodů od zbylých třech soupeřů. Proto jsme se dohodli že si pátou hru uděláme, jako malé a velké finále. V malém finále bojovali tři páry o třetí příčku a ve finále se pak rozhodlo o vítězi turnaje mezi dvěma finalisty. Boje byly opravdu vyrovnané. Závěrem bych chtěl za pořadatele poděkovat všem zúčastěným hráčům za skvělé herní výkony a také za skvělou atmosféru.